• تلفن: ۰۹۱۳۵۹۱۶۴۳۴
  • ایمیل: info@Arsinpipe.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

اتصالات کلمپی

اتصالات کلمپی چیست؟

اتصالات کلمپی از آن جای وارد بازار شد که در صنعت برای این که از یک لوله اصلی چندین انشعاب گرفته می‌شود باید اتصالات توان مقاومت فشار آب را داشته باشند. این نوع اتصالات از مقاومت بالایی در برابر فشار آب، آب گرم و آب سرد و همچنین شرایط آب و هوای را دارند.این اتصالات از جمله اتصالاتی است که برای این دسته از تجهیزات طراحی شده و در تولید آنها عملیات فورجینگ تاناژ ۵۰ تن مورد نیاز است. این محصولات به صورت کمربندی استفاده می‌شوند و مانند دیگر محصولات رزوه ای و کوپلی استفاده نمی‌شود. از مزایای این محصول، باز و بسته کردن آسان می‌باشد که به قطعه ضربه ای وارد نمی‌شود و قابل استفاده مجدد است.

ویژگی های

اتصالات کلمپی دارای سایز و وزن منحصر به فردی هستند که به جای مهره و حلقه از کمربندی ها استفاده می‌شود. این اتصالات پنج لایه دارای وزن کم و مقاومت بالا و عملیات نصب راحتی دارد که به پیچیدگی محصولات دیگر نیست. از زیبای در طراحی منحصر به فرد در بسیاری از شرایط محیطی که برای انتقال و مسیر دادن آب استفاده می‌شود، میتوان از زیر زمین و روی زمین عبور داد.

با توجه به جنس مقاوم اتصالات کلمپی شرکت آرسین پایپ، در برابر پوسیدگی، خوردگی و رسوب کردن می توانید کاملا تضمینی و مطمئن از این اتصالات در زیر خاک یا داخل مصالح ساختمانی استفاده کنید. محصولات شرکت آرسین پایپ دارای گواهینامه های معتبر و استاندارهای ملی و بین الملی می باشد. این محصولات طرحی زیبا و با کیفیت دارند که حتی در صورت استفاده روکار لطمه ای به ظاهر ساختمان نمی‌رساند.

برای تهیه سایر محصولات میتوانید به صفحه پارسین صنعت مراجعه کنید و از دسته بندی های مختلف وارد شده و محصول مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. همچنین میتوانید با مراجعه به قسمت تماس با ما به کارشناس مربوطه متصل شوید تا در خرید محصول به شما مشاوره های لازم را دهند.