• تلفن: ۰۹۱۳۵۹۱۶۴۳۴
  • ایمیل: info@Arsinpipe.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

اتصالات رزوه ای

اتصالات رزوه ای

اتصالات رزوه ای و دسته های اتصالات پیچی و اتصالات جوشی برای تاسیسات آب رسانی استفاده می شود که از رزوه ای در پروژه های کوچک و آبرسانی در منطقه مشخص بسیار ایده ال است. ما در این مقاله قصد داریم در مورد این محصول بطور کامل توضیح دهیم.

چرا اتصالات رزوه ای؟

بهتر است بدانیم اتصالات جوشی بسیار ارزانتر از اتصالات رزوه ای است پس چرا باید از  رزوه ای استفاده کنیم!!! جواب این سوال بسیار واضح است. درسته که قیمت اتصالات جوشی ارزانتر است ولی برای نصب و راه اندازی نیاز به متخصص خود را دارد که باید جوشکاری کند و جوش آب بندی باشد اگه لوله های جوشی سوراخ یا شکسته شود مجددا نیازمند نیروی متخصص با لوازم و تجهیزات است توجه داشته باشد که لوله های رزوه ای پلی اتیلن مناسب استفاده در سایز های بزرگ نیستند و بهتر است از مدل های دیگری استفاده شود برای نگه داشتن لوله ها و همینطور پروسه ای که سبب شود حرکت لوله ها به حداقل برسد نیاز است که از اسپیلت استفاده شود. به طور کلی رزوه ای شامل موارد زیر است.

اتصال ماده، اتصال نر، اتصال فلنجدار، رابط پلی اتیلن، سه راه مساوی، زانو مساوی، زانو ماده، زانو نر ، سه راه ماه، سه راه نر، درپوش انتهایی و سه راه تبدیل است.

جنس اتصالات :

جنس این نوع اتصالات اغلب از پلی اتیلن تولید می‌شود که به صورت پیچ و مهره در هم محکم می‌شوند پلی اتیلن جز خانواده‌ای از گرمانرم ها هستند که از طریق پلیمریزاسیون گاز اتیلن (C2H4) به‌دست می‌آیند. یک مولکول پلی اتیلن زنجیر بلندی از اتم‌های کربن است که به هر اتم کربن دو اتم هیدروژن چسبیده‌ است.

اتصالات رزوه ای و دسته های اتصالات پیچی و اتصالات جوشی برای تاسیسات آب رسانی استفاده می‌شود که از رزوه ای در پروژه های کوچک و آبرسانی در منطقه مشخص بسیار ایده ال است. ما در این مقاله قصد داریم در مورد این محصول بطور کامل توضیح دهیم.